Přejít na navigaci

Zajímavé odkazy

Připravili jsme pro Vás (včetně průběžné aktualizace) seznam zajímavých odkazů, které směřují na webové prezentace věnující se oblasti stěhování, vyklízení a jiných příbuzných oborů - další seznam naleznete v sekci Služby. Ale také seznam spřátelených katalogů.

Stěhovací služby, vyklízení

Naše společnost je dodavatelem celé řady obalových materiálů - obalů, fólií, pytlů a sáčků. V naší nabídce najdete standardní PE obalové materiály, rádi vám však dodáme i netypické zakázkové produkty.

eFatran - internetový obchod s plasty, podlahovinami, obalovými materiály společnosti Fatra, a.s.. A hydroizolační systém Fatrafol a jiné.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Levné stěhování Praha

Provádíme stěhování v jakoukoli denní dobu. Stěhujeme kanceláře, firmy, sklady, byty i rodinné domy. Stěhování Praha - ale i daleké okolí, nabízíme kompletní zabalení předmětů před stěhováním, dokonce můžeme poskytnout i dočasné ubytování během Vašeho stěhování.

Stěhování a komplexní stěhovací služby v podání HrubyMoving Vám pomohou zvládnout stěhování v klidu, ať už se jedná o stěhování bytů, nebo kanceláří. Také díky velkému technickému a vozovému parku HrubyMoving provádí stěhování těžkých břemen a strojů a stěhování uměleckých předmětů. HrubyMoving Vás přestěhuje nejen po Čechách, ale i do zahraničí. Vytvoří pro Vás ideální plán přepravy a zajistí veškerá nutná povolení, spojená s přepravou majetku přes hranice.

Úklid domácností a firem

  • Firmy pro úklid a čištění koberců po Praze

Dům, byt a zahrada

Zdravotní matrace do postele od Sleep Centrum.

Mobilák.cz nabízí informace a také možnosti pořízení mobilního bydlení, což je v dnešní době velký trend v bydlení.

Hledáte-li mobilní domy či chalety, navštivte stránky Euromobilnidomy.cz - firma nabízí tento druh bydlení v různých cenových relacích.

Skládací tvarové krabice jsou univerzálním pomocníkem nejen pro balení potravin, vín a dárků, ale i zvířat či kancelářského vybavení.

Zámečnictví Brno nabízí otevírání zabouchnutých dveří, montáže bezpečnostních dveří a zámků, prodej trezorů a další služby zámečníka.

Denně aktualizovaný internetový magazín, který se zaměřuje na bydlení ve všech možných směrech.

Regály a police ve standardizovaných i uživatelských rozměrech.

Metrážové i kusové levné koberce za perfektní ceny. Web: www.levne-koberce.eu

Odborná realizace zimní zahrady za velice zajímavé ceny. Zimní zahrady Dvořák jsou tu pro Vás.

Stavba základové desky od nás je nejlepší volbou při zakládání vašeho domu.

Autoopravny, autoservisy - ostatní zajímavé prezentace

Spolehlivý autoservis je důležitý pro péči o váš automobil. Svěřte své vozidlo odborníkům. Prodlužte jeho životnost. Kompletní služby pro všechny značky vozidel nabízí Autoservis Hořice K&K team.

Opravy autorádií, opravy tachometrů - RT servis - Provádíme opravy autorádií, opravy tachometrů a opravy řídících jednotek. Opravujeme také airbagy, ECU a filtry DPF/FAP.

Expresní mezinárodní přeprava zásilek, specialista na Anglii - Fialatransport - Fialatransport nabízí expresní mezinárodní přepravu zásilek po celé Evropě se specializací na Anglii a Irsko. Poskytujeme také vnitrostátní přepravu a přepravu za poslední chvíli.

Zveme Vás do zavedené provozovny Autovrakoviště ŠKODA. Prodej náhradních dílů nových i použitých.

Autopůjčovna Škoda vyřídí pronájem na místě určeném nájemcem, tedy vámi. Zajišťujeme maximální komfort pro naše klienty. Přistavení vozu v Praze zdarma.

Autopůjčovna Vladvi - pokud využíváte služeb autopůjčoven občas nebo každý den. Široký výběr vozů, rozumné ceny.

www.sledovani-aut.eu - GPS sledování aut, satelitní a rádiové zabezpečení vozidel a elektronická kniha jízd.


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování v České republice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy