Přejít na navigaci

Stěhování Pardubice

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Pardubice a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Pardubice, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Pardubice - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Pardubice a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Pardubice, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Pardubice, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti pardubického regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Chrudim

Stěhování Holice

Stěhování Lázně Bohdaneč

Stěhování Přelouč

Stěhování Chvaletice

Stěhování Heřmanův Městec

Stěhování Třemošnice

Stěhování Slatiňany

Stěhování Chrast

Stěhování Dašice

Stěhování Sezemice

Základní informace o městě Pardubice

Pardubice leží uprostřed Pardubické kotliny u soutoku řeky Labe a Chrudimky. Dominantu kraje tvoří Kunětická hora (295 m n.m.), odkud je rozhled po celé rovině, na Železné hory, Českomoravskou vysočinu, na Orlické hory i Krkonoše, někdy až na Kozákov a Ralsko.

Pardubicko je krajem prosluněných luk, řek, starých kanálů a rybníků, jejichž břehy jsou plny kvítí a ptačího zpěvu. Může se pochlubit několika chráněnými krajinnými oblastmi a přírodní rezervací pralesem Bukačkou, krásným parkem platanů a staletých dubů v Cholticích i typickou polabskou krajinou kolem Lázní Bohdaneč, městečkem se staletou tradicí slatinných a minerálních koupelí, kam lze zavítat městskou hromadnou dopravou z Pardubic.

Zdroj: www.pardubice.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Pardubice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy