Přejít na navigaci

Stěhování Mladá Boleslav

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Mladá Boleslav a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Mladá Boleslav, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Mladá Boleslav - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Mladá Boleslav a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Mladá Boleslav, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Mladá Boleslav, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti mladoboleslavského regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Mnichovo Hradiště

Stěhování Bakov nad Jizerou

Stěhování Kosmonosy

Stěhování Bělá pod Bezdězem

Stěhování Benátky nad Jizerou

Stěhování Dobrovice

Základní informace o městě Mladá Boleslav

Mladá Boleslav je město s bohatou historií a široce rozvinutým průmyslem. Nejstarší historie města sahá asi do poloviny 10. století, kdy zde za vlády Boleslava II. vzniklo přemyslovské hradiště Nový Boleslav, které přetrvalo až do roku 1262. Ve více jak tisícileté historii města se střídala období vzestupu i úpadku. Od konce 15. století do počátku 17. století bylo město významným centrem Jednoty bratrské. To se příznivě projevilo ve školství, architektuře i úrovni společenského života.

Velký význam pro další rozvoj města měly v 19. století stavby železnice, silnice a výstavba továrny Laurin & Klement, která vyráběla nejdříve jízdní kola a motocykly a v roce 1905 vyrobila i svůj první automobil. V roce 1925 se stala součástí Škodových závodů a dnes je významnou částí koncernu Volkswagen. Právě historie i současnost automobilky významně přispěly k proslulosti města i za hranicemi České republiky.

Zdroj: www.mb-net.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Mladá Boleslav

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy