Přejít na navigaci

Stěhování Trutnov

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Trutnov a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Trutnov, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Trutnov - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Trutnov a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Trutnov, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Trutnov, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti trutnovského regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Žacléř

Stěhování Úpice

Stěhování Hostinné

Stěhování Svoboda nad Úpou

Stěhování Janské Lázně

Stěhování Pilníkov

Základní informace o městě Trutnov

Pod východním okrajem Krkonoš, na dávném pomezí českého a německého živlu, leží město Trutnov, založené před rokem 1260 Trutnovský drakpod jménem Úpa. Symbol draka z jeho znaku zdobí v nejrůznějších provedeních mnohá místa ve městě. Například v průčelí radnice na náměstí, v horní části budovy školy a na poště. Nejstarší znak je umístěn v zádveří nynější hradní vinárny. Nejvýznamnějším zpodobením je však bezesporu skalní drak ze staré kašny, díla kameníka Maye, která od roku 1792 celých sto let stála na trutnovském náměstí. V roce 1903 byla přenesena do městského parku, kde se v blízkosti vchodu nalézá dodnes. Městský znak se objevuje poprvé na pečeti z 15. století, už v tomtéž uspořádání, jak ho známe dnes. Není známo, kdy byl městu udělen, ale ve všech jeho pozdějších podobách je na něm zobrazen drak. Je známo, že se tento motiv objevuje i na mladších pečetích.

Zdroj: www.trutnov.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Trutnov

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy